Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37190

PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinnapakkumiste koostamine.
  • Tellimuste tootmiseks ettevalmistamine ja koordineerimine:
- Tehnoloogia koostamine
- Kulunormide arvestamine (materjal, normtunnid jne.)
- Materjalide spetsifikatsiooni koostamine
- Allhanke ülesande ettevalmistamine
- Ostutoodete spetsifikatsiooni koostamine
- Suhtlemine tellijatega, jooksvate küsimuste täpsustamine
  • Tellimuste eelarve ja ajakava jälgimine
  • Aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Praktiline töökogemus metallitööstuse valdkonnas
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Arvutikasutamise oskus
  • Iseseisvus, analüüsivõime, pingetaluvus
  • Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus tehnoloogina
- Soome keele oskus
- CNC-pinkide programmeerimise oskus

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd
  • Püsivat töösuhet
  • Enesearendamise võimalust
  • Võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes

Lisainfo

Kaaskirjas või CV-s palume ära näidata palgasoov. Töökuulutus ei aegu.

Tööpakkumise number
#37190