Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 609070

Tööpakkumise number

609070

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda PROJEKTIJUHTI ehitusobjektidele Norras.

Sinu ülesandeks on elementmajade projektide juhtimine – Sa koordineerid müüki, projekteerimist, materjalide ja kaupade ostu ning komplekteerimist, tootmist, logistikat, paigaldust ja ehitust ning alltöövõttu; Sa analüüsid projekti ja jälgid kulusid ning arvete laekumist.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- Sul on ehitusalane kõrgharidus ja insenertehniline mõtlemine
- Sa naudid tööd meeskonnas ning omad head koostöö oskust
- Oled hea suhtleja ja suhtled vabalt ka inglise keeles
- Julged nii otsustada kui vastutada ja pead kokkulepetest kinni
- Omad head läbirääkimisoskust

Meie pakume Sulle huvitavat, väljakutseterikast ja arendavat tööd.
Sinu töötasu kujuneb kolmest osast: põhitasu, müügiboonus ja lisatasu vastavalt töö tulemuslikkusele.
Meie meeskond on pädev, mitmekesine, toetav ja sportlik. Me õpime ja kasvame koos!
Sinu töökohaks on meie Tallinna kontor Mustamäel ja välislähetustes Norra Kuningriik.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. august 2019
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2019

Seve Ehituse AS on 1995. Aastal loodud puitsõrestik majade tootmise ja paigaldamisega tegelev ettevõte, mis kuulub 100% Eesti kapitalile. Meie põhitegevusalaks on monteeritavate puitelementmajade, suvilate ja abihoonete arhitektuurne ja insenertehniline projekteerimine, tootmine ning paigaldamine. Lisaks eeltoodule tegeleb Seve Ehituse AS ka ogaplaat fermide projekteerimise ning tootmisega.

Seve Ehituse AS süda, majatehas, asub Harjumaal Lehetu külas, kus valmivad nii Eesti kui eksportturgude klientidele toodetavad majad. Ettevõtte müügikontor, insenertehniline osakond ning juhatus asuvad Tallinnas, Laki põik 2. Seve Ehituse AS-i koduturgudeks on Eesti, Norra, Island ja Fääri saared. Pea 90% meie ettevõtte toodangust läheb ekspordiks Skandinaaviamaadesse, kus meie suurimaks müügiartikliks on eritellimuse järgi toodetud kõrgema keskklassi ja luksusklassi eramud. Skandinaavia turul oleme tuntud kui ettevõte, kes valmistab tooteid nõudlikule, kõrget kvaliteeti ning innovaatilisi insenertehnilisi lahendusi hindavale kliendile. Seve Ehituse AS on välja töötanud uue toote sisenemiseks Fääri saarte turule.
Vastavalt uutele energiamärgistuse reeglitele pakub Seve Ehituse AS oma klientidele Eestis 0, A ja B energia klassifikatsiooniga maju.

Seve Ehituse AS on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Meile on 2008. aastal omistatud “Hea ettevõtte autasu”, mis tähendab, et oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja meie kollektiivis töötab ka erivajadustega inimesi.
Väärtustame oma töötajaid, pakkudes neile väga head ja kaasaegset töökeskkonda ning enesetäiendamise võimalusi. Töötajad osalevad jätkuvalt erinevatel täienduskoolitustel, eelkõige erialasel täiendõppel. Seve Ehituse AS-is on põhikohaga tööl 85 inimest.