Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692800
Veebipõhine värbamine

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Sinu kliendiks on ülemaailmselt tuntud suurettevõtte

  • Oled üks peamistest võtmekliendi kontaktidest majas ning hoiad üleval igapäevast kliendisuhtlust

  • Tunned oma klientide vajadusi ja tooteid

  • Koordineerid oma projekti infovahetust erinevate osakondade vahel

  • Käsitled kliendi tellimusi

  • Omad ülevaadet tootmisprotsessist

  • Osaled läbirääkimiste protsessis

  • Hinnastad kliendi päringuid ja eritooteid

Ootused kandidaadile

  • Räägid väga head inglise keelt nii kõnes kui kirjas

  • Oled väga hea suhtleja

  • Oskad lugeda tehnilisi jooniseid

  • Oled täpne, avatud ja positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

  • Nooruslikku ja toetavat meeskonda

  • Huvitavaid väljakutseid

  • Võimalust arenemiseks ja eneseteostuseks

  • Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#692800

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
23. märts 2021

AS Saku Metall omab 25 aastast kogemust metallitöötlemise valdkonnas ning on tööandjaks enam kui 280 inimesele. Ettevõtte tegevus on jagunenud kahe ärisuuna vahel – uste tootmine ja allhanketööd kliendi tellimusel.
Rohkem infot www.sakumetall.ee

Vaata rohkem