Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61317

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Avatäidete ärisuuna müügialase töö tegemine, müügiprojektide läbiviimine
- Müügiprojektidele hinnakalkulatsioonide tegemine, lahenduste jälgimine
- Projekti juhtimine korrektselt ja õigeaegselt ning projekti läbiviimine igas faasis
- Vastutus kliendi ees lepingulistes küsimustes
- Kontakti hoidmine ja läbirääkimiste pidamine kliendiga. Töövõtulepingute
ettevalmistamine
- Objekti tehniliste üksikasjade kokkuleppimine ja vajadusel objekti mõõdistamine
- Tellimuste täitmiseks vajaliku tehnilise dokumentatsiooni ettevalmistamine
tootmisosakonnale. Tööjooniste tegemine

Ootused kandidaadile

- Kesk-eri või kõrgem (soovitavalt tehniline haridus)
- Projektijuhtimisoskus
- Analüütilisus
- Projektdokumentatsiooni lugemise kogemus
- Joonestusoskus
- Arvutioskus: elementaarne Office (Word, Excel) programmide kasutamise oskus,
Auto CAD tundmine vähemalt algaja tasemel.
- Keeleoskus: eesti keele korrektne valdamine
soome keel töökeeleks klientidega, piisavalt hea kõnes ja kirjas
+ üks võõrkeel toimetuleku tasemel

Kasuks tuleb:

- Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, tehniline loovus, pingetaluvus, valmidus
viibida töölähetustel Soomes.
- Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, iseseisev otsustusvõime, autojuhilubade olemasolu.
- Kokkupuude ehituse valdkonnaga

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • kaasaegseid töövahendeid
  • arenevat meeskonda
  • tulemustele vastavat töötasu
  • täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#61317