Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125972

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Projektide juhtimine
* erinevate osakondade töö kordineerimine
* uute ideede genereerimine ja elluviimine

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus juhtimiserialal
* vähemalt 3-aastane tulemuslik töökogemus juhina
* meeskonnatöökogemus
* hea eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* B-kategooria autojuhiluba
* suurepärane suhtkemisoskus, vastutus- ja otsustusvõime
* aktiivne, edumeelne ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

* tööd tuntud Eesti ettevõttes
* tööks vajalikke lisavahendeid
* rõõmsameelset, professionaalset ja loovat õhkkonda
* motiveerivaid palgatingimusi (põhipalka ja töötulemust arvestavat boonuspaketti)
* eneseteostuse võimalust
* huvitavat ja vastutusrikast tööd

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt tööpakkumises näidatud kuupäeval. Kui selleks kuupäevaks ei ole Teiega ühendust võetud, siis kahjuks ei jõudnud Teie kandidatuur eelvoorust kaugemale. Äraütlevaid vastuseid konkursi algetapil ei saadeta.

Tööpakkumise number
#125972