Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805428

MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • koja turundusprogrammi pidev arendamine ning liikmelisuse tutvustamine eesti ja saksa ettevõtjatele;
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
  • erinevate -nii ürituste-majasiseste kui ka koja suurürituste - korraldamine;
  • osalemine Saksa-Eesti ärisidemeid edendavate projektide läbiviimisel.
  • tulemustele orienteeritud müügitöö

Ootused kandidaadile

Meie jaoks oluline, et valdaksid eesti ja saksa keelt ladusalt nii kõnes kui kirjas. Lisaks keeleoskusele ootame Sinult huvi müügitöö ja kliendisuhete arendamise vastu ning soovi töötada rahvusvahelisel tasemel.

Saksa-Balti Kaubanduskoda pakub Sulle vaheldusrikast tööd rahvusvahelises töökeskkonnas. Hoolitseme, et saaksid korraliku väljaõppe ning edaspidi häid arenguvõimalusi.

Tundub põnev väljakutse?

Kandideeri läbi CVKeskus.ee või küsi lisainfot: 53073011, monika.arno(at)cvkeskus.ee -CVKeskus.ee värbamisspetsialist Monika Arno

Tööpakkumise number
#805428

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2022
Kuulutus sisestati:
15. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

MÜÜGIJUHT