Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #13754

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti juhtivaid reklaamkingiagentuure ROI otsib projektijuhti. Kuna töö kätkeb endas palju suhtlemist klientidega, otsime enda kollektiivi julget ning hea suhtelmisoksusega inimest. Tööülesannete hulka kuulub klientidega kontakti leidmine ning hoidmine, ideede väljapakkumine ning müügilepingute tegemine.

Ootused kandidaadile

  • Julgust ning head suhtlemisoskust
  • Soovitatav eelnev müügi- või projektijuhtimise alane töö
  • Arvutikasutamise oskus

Pakume töötajale sõbralikku ning kaasaegset töökeskkonda. Põhipalgale lisandub tulemuspalk, mis
annab töötajale võimaluse teenida vastavalt oma võimetele.

Tööpakkumise number
#13754