Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 13754

Tööpakkumise number

13754

Töö kirjeldus

Eesti juhtivaid reklaamkingiagentuure ROI otsib projektijuhti. Kuna töö kätkeb endas palju suhtlemist klientidega, otsime enda kollektiivi julget ning hea suhtelmisoksusega inimest. Tööülesannete hulka kuulub klientidega kontakti leidmine ning hoidmine, ideede väljapakkumine ning müügilepingute tegemine.

Nõudmised kandidaadile

• Julgust ning head suhtlemisoskust
• Soovitatav eelnev müügi- või projektijuhtimise alane töö
• Arvutikasutamise oskus

Pakume töötajale sõbralikku ning kaasaegset töökeskkonda. Põhipalgale lisandub tulemuspalk, mis
annab töötajale võimaluse teenida vastavalt oma võimetele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. november 2007
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2007

Eesti erakapitalil põhinev AS Roi on asutatud 1992 aastal, pakkumaks sümboolikaga kinke- ja reklaamteenuseid igaks elujuhtumiks. Algselt pisimeenetele (kirjutusvahendid, tulemasinad, võtmehoidjad, jpm) pealetrükki pakkunud firmast on nüüdseks välja kasvanud maailma arenenud riikide tehnoloogial baseeruv ettevõte. Meil on tihe koostöö Lääne- Euroopa hulgiladudega. AS Roi on ka PSI (Present Service Institute) ja IGC liige.