Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294208

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne, tulemuslik müügitöö;
- uute klientide leidmine ja kliendisuhete loomine;
- müügikohtades kauba olemasolu ja korrasoleku kontorllimine;
- müügipakkumiste koostamine;
- aruandluse koostamine, analüüsimine ja esitamine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt 5 aastane müügitöökogemus ( eelistatult ehitusmaterjalid)
- julgus luua esmakontakti ning algatus ja initsiatiivikus töökohustuste täitmisel
- hea suhtlemis- ja väljenduoskus, pingetaluvus
- kohusetundlikus, täpsus, ausus
- eesti ja vene keele valdamine
- vähemalt kesk- või keskeri haridus
- B kat. autojuhiload

Kasuks tuleb :
- Reklaami ja müügialane töökogemus.
- Siseviimistlusmaterjalide ja ehitusturu hea tundmine.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekülgset tööd
- meeldivat ja sõbraliku meeskonda
- väärikat töötasu

Tööpakkumise number
#294208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2013

Enam kui saja aastase värvitootmise kogemusega ja üks Baltikumi suurimatest värvitootmisetehastest, otsib oma Eesti sõbralikku kollektiivi projektijuhti.

Vaata rohkem