Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21364

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

reklaamiteenuste müük
kliendi reklaamitegevuse kavandamine ja korraldamine aruandlus

Ootused kandidaadile

võime püstitada eesmärke ja neid täita
eelnev töökogemus reklaami- või müügi alal
aktiivsust ja täpsust
head suhtlemisoskust

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat kollektiivi
uusi väljakutseid
eneseteostust

Tööpakkumise number
#21364

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. mai 2003
Kuulutus sisestati:
5. mai 2003

Aastatepikkused kogemused üheskoos värske ja noorusliku mõtlemisega võimaldavad meil üha edukamalt oma eesmärke täita.
Reklaamibüroo Ecwador on Eesti Reklaamiagentuuride Liidu liige.

Vaata rohkem