Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701945
Kaugtöö võimalus

Projektijuht

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Uuringuprojektide ettevalmistamine, nende läbiviimine või juhtimine ja tulemuste vormistamine

  • Suhtlemine klientidega (nii kohalikud kui rahvusvahelised), partneritega ning Läti ja Leedu kolleegidega

  • Ametialane enesearendamine uuringute valdkonnas

Ootused kandidaadile

  • Bakalaureuse või enamat taset sotsioloogias või majanduses

  • Üldisi eelteadmisi uuringutest, kasuks tuleb ka praktiline kogemus

  • Väga head eesti keelt, head inglise keelt, muud keeled lisaväärtuseks

  • Head taset põhitarkvarade valdamises – Word, Excel, PowerPoint jms. Kasuks tuleb mõne spetsiaalse andmetöötlustarkvara valdamine

  • Analüüsi ja üldistamise võimet

  • Esinemise oskust ja julgust

  • Kohusetundlikkust

  • Iseseisvust ja meeskonnatööd

Ettevõte pakub

  • Kompaktne meeskond

  • Kontor Tallinna kesklinnas

  • Kodus töötamise võimalus (osaline)

  • Paindlik tööaeg

Lisainfo

Rait Faktum & Ariko kuulub Eesti juhtivate uuringufirmade hulka, mis omakorda kuulub RAIT Gruppi kontoritega Eestis, Lätis ja Leedus (esindatus ka Rootsis). Meie uuringute suundades on nii kvantitatiivuuringud kui kvalitatiivuuringud mitmekesise metoodilise arsenaliga väga erinevates valdkondades.

Tööpakkumise number
#701945