Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304578

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Telemarketingi, küsitluste ja kõnekäsitlusteenuste projektide juhtimine
  • Klienditeenindajate ja konsultantide töö koordineerimine ja juhendamine
  • Osalemine ettevõtte koolitus- ja arendustegevuses (sh koolituste läbiviimine)
  • Müügiprogrammide koostamine koostöös IT-ga

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Soovitavalt müügi- või tiimijuhi töökogemus
  • Tavakasutaja tasemel IT- süsteemide valdamise oskus (sh exceli tundmine)
  • Eesti ja inglise keele suuline ja kirjalik oskus, soovitavalt vene keele suuline oskus
  • Suurepärane suhtlemisoskus ja meeskonnatöö kogemus
  • Ambitsioonikus, iseseisevus, julgus, hea pingetaluvus, avatus, usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • Põnevate ja arendavate projektide juhtimist
  • Vabadust ja võimalust midagi ise ära teha
  • Professionaalset meeskonda
  • Häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#304578

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2013

Psience OÜ aitab leida Kontaktikeskus OÜ meeskonda projektijuhti. Kontaktikeskus OÜ on klienditeeninduskeskus. Teostame saabuvate telefonikontaktide teenindust ja loome positiivseid kliendikontakte eesti, vene, soome, inglise, läti, leedu ja teistes keeltes. Pakume professionaalset ja efektiivset koostööd nii pikemaajaliste teenuste kui kampaaniate ja lühiajaliste projektide teostamisel. Loome eritüübilisi lahendusi, mille järele kliendisuhtlusega seonduvalt võib vajadus tekkida. Täiendavat infot on võimalik lugeda www.kontaktikeskus.ee.

Vaata rohkem