Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688354
Kaugtöö võimalus

Projektijuht

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime enda meeskonda uut liiget, kelle tööülesanneteks saab olema:

  • Reklaamikampaaniate kavandamine ja ellu viimine
  • Meediaplaneerimine
  • Projektijuhtimine: igapäevane suhtlus klientidega, kliendikohtumised,      esitluste tegemine, projektirühma töö koordineerimine jne.
  • Klientide turundustegevuste analüüs ja turundusstrateegiate loomine

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sinule:

  • Vähemalt 3 aastat töökogemust digiturunduses
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Hea inglise keele oskus
  • Iseseisvus ja eesmärgile orienteeritus
  • Sõbralikkus ja hea suhtlemisoskus
  • Analüütiline mõtlemine
  • Paindlikkus ja oskus probleemidele lahendusi leida
  • Soov areneda ja ettevõtte arengusse panustada
  • Kirg turunduse vastu

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • Võimalust töötada erinevate klientidega
  • Huvitavaid projekte nii Eestis kui välisturgudel
  • Rohkelt võimalusi õppimiseks ja enesearenguks
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Paindlikku tööaega ja vajadusel võimalust töötada kodust
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#688354

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2021
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2021

Prime Marketing on aastal 2017 loodud täisteenust pakkuv turundusagentuur. Meie portfellis on ca 10 erineva suurusega klienti, kelle hulgas on mitmeid tuntud nimesid.
Põhiline, mis ühendab meie kliente on nende usaldus meie vastu ning soov edasi liikuda.
Need kaks asja annavad meile kui turunduspartnerile võimaluse rakendada maksimum enda teadmisi kliendi eesmärkide saavutamiseks ning hoiavad meid pidevalt toonuses.
Me väga hindame seda, et oleme enda klientide jaoks mitte üksnes teenusepakkujad, vaid eelkõige strateegilised äripartnerid.
Meie ettevõtte põhiväärtusteks on: strateegiline partnerlus, õppimine ja areng ning meeskond.

Vaata rohkem