Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246057

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äritegevuse kiire arengu lainel, otsime kampa projektijuhte, kes soovivad end panna proovile energilises ja kiiresti kasvavas start-up ettevõttes Eesti suurimate e-kaubanduse projektide juhtidena.

Tööülesanded

  • Projektide planeerimine ja tulemuslikkuse eest vastutamine.
  • Uute lahenduste väljapakkumine ja õige tehnoloogilise arengusuuna valiku soodustamine.
  • Projekti dokumenteerimine ja kliendikommunikatsioon.

Ootused kandidaadile

  • Lõpetatud või lõpetamisjärgus kõrgharidus IT, majanduse või tehnoloogia vallas.
  • E-kaubanduse põhialuste tundmine.
  • Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
  • Tulemustele orienteeritus ja meeskonnatööoskus.

  • Tööd ambitsioonikas Eesti start-up ettevõttes, kes suudab ka majandussurutise ajal maailma laieneda.

  • Juhtivat rolli suurtes ja ärikriitilistes projektides ja rahvuvahelist karjääri.
  • Igakülgset toetust ja juhendamist sisse-elamisperioodil ning kiiret isikliku arengu võimalust.
  • Kindlat sissetulekut majanduslikult edukas aktsiaseltsis ja tulemustest sõltuvat lisatasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • Keelte oskus (eelkõige inglise/soome).

Tööpakkumise number
#246057

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2011

Pipfrog arendab ja käitab e-poode - Eestis ja 27 riigis üle maailma. Meie missiooniks on arendada veebipõhist tarkvara, mis aitaks ettevõtetel oma tooteid turundada, müüa ja tellimusprotsesse paremini hallata. Meid on tituleeritud Eesti viimaste aastate innovatiivsemate start-up-ide hulka ning tänasel päeval teenindame Eesti juhtivaid brände nagu Klick, Asko, Sotka, Securitas, Fazer, Living, Max Digimarket, Apollo jne. Maailma populaarseima e-kaubanduse platvormi Magento baasile rajatud Pipfrogi veebikeskkonda kasutab ainuüksi Eestis igakuiselt üle 200 000 inimese.

Vaata rohkem