Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666999

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. september 2020
Kuulutus aegub: 7. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Projektijuhi ülesandeks on projektide, eelkõige fassaaditööde, eelarvestamine, hangete korraldamine, hinnapakkumiste koostamine ning sellele järgnev projektide läbiviimine, sh suhtlus tellija ja alltöövõtjatega.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui Sul on ehitusalane kõrgharidus, hea pingetaluvus, head juhiomadused ning oskused ja kogemus ressursside planeerimisel.

Töö eeldab AutoCAD programmi kasutusoskust ja võimet leida lahendusi kliendi soovidele ning ehitusküsimustele.

Kasuks tulevad erinevate võõrkeelte oskus ning hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus. Kuna meie eesmärgiks on pakkuda parimaid tooteid ja teenuseid, tulevad ka kasuks kõrged isiklikud kvaliteedistandardid.

Omalt poolt pakume Sulle motiveerivat töötasu, suurepäraseid töötingimusi pidevalt arenevas ettevõttes ning sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#666999

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
8. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem