Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63282

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on PV investeerimisprojektide elluviimine
Tööülesanded:

  • hangete ettevalmistamine ja läbiviimine
  • alajaamade ja liinide investeerimisprojektide realiseerimine

Ootused kandidaadile

  • elektroenergeetikaalane kõrgharidus
  • vähemalt 2-aastane töökogemus elektroenergeetika valdkonnas
  • inglise keele oskus suhtlemistasemel
  • oskus enda ja teiste tegevust koordineerida

Kasuks tuleb:
  • teadmised alajaamade ja liinide projekteerimisest
  • vene keele oskus suhtlemistasemel

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • arenguvõimalusi
  • erialast tuge oma ala parimatelt spetsialistidelt
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#63282