Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247269

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitusobjektidel tööde planeerimine ja juhtimine
  • Ehitustööde kvaliteedi tagamine
  • Objekti eelarvelise ja tähtajalise valmimise eest vastutamine
  • Suhtlemine tellijate ja alltöövõtjatega
  • Alltöövõtulepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine
  • Vähemalt kolme aastane Inimeste ja protsesside juhtimise kogemus
  • Väga hea organiseerimisvõime
  • Hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
  • Kohusetundlikkus,lojaalsus ja ausus

Ettevõte pakub

  • Arendavat ja vastutusrikast tööd
  • Enesetäiendamise võimalusi
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • Tööpanusele vastavat tasu
  • Korralikke töötingimusi
  • Ametiautot

Tööpakkumise number
#247269

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
24. detsember 2011

Eesti kapitalil põhinev ehituse peatöövõtu ja projektijuhtmisega tegelev ettevõte.
Ettevõtte juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ja OHSAS 18001:2007.

Vaata rohkem