Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27110

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on välja arendada ja juhtida edasimüüjate võrgustikku Primera CD/DVD koopiamasinatele Baltikumis (vt. http://www.primeraeurope.de) .
Peamine tegevus on otsesuhtlus kõigi Baltikumi edasimüüjatega ning turu-uuringute läbiviimine potentsiaalsete edasimüüjate seas Venemaal.
Põhitegevused:

  • klientidega suhtlemine
  • müügitegevuse organiseerimine
  • tulevase tiimi juhtimine Baltikumi ja Venemaa piirkonnas

Ootused kandidaadile

  • soovitatavalt vähemalt IT alane kesk-eri haridus
  • eelnev müügitöö ja turundamise kogemus
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja soome keele oskus suhtlustasandi
  • väga hea suhtleja, kohusetundlik, energiline, optimistlik
  • oskus ja tahe töötada iseseisvalt
  • B- kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • töökohta rahvusvahelise ettevõtte tütarfirmas
  • tööks vajalikke tingimusi
  • põhipalka pluss lisatasu
  • võimalusi eneseteostuseks, arenguks ja karjääriks

Lisainfo

  • Vajalik on väga hea interneti kasutamise oskus ja Windows operatsioonisüsteemi tundmine
  • Tootekoolituse eest kannab hoolt Dicom Finland
  • Töökoht on Tallinnas, Mustamäel
  • Tööaeg 9-17.00, esmaspäevast reedeni

Tööpakkumise number
#27110