Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89618

Tööpakkumise number

89618

Töö kirjeldus

  • juhi assisteerimine
  • projekte arendamisoskused
  • aktiivne osalemine müügimeeskonna töös
  • pakkumiste ja arvelduste koostamine ning lepingute sõlmimine
  • kliendibaasi haldamine ja hoidmine ning uute klientide leidmine
  • vastamine e-mailile ja faksile, ning suhtlemine klientidega ja välispartneritega
  • telefoni teel inglise ja vene keeles.
  • firma dokumendihaldus eesti keeles
  • esitluste ja koolituste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus, eelnev töökogemus sekretäri või assistendina ja hea suhtlemisoskus klientidega
  • hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • arvuti oskus (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
  • dokumendihalduse põhialuste tundmine
  • ausus ja kohusetundlikkus, abivalmidus ja distsiplineeritus
  • hea kontsentreerumisvõime, organiseerimisoskus ja oskus töötada isesseisvalt
  • esinduslik ja korrektne välimus
  • valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

  • ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
  • enesetäiendamise ja karjääri tegemise võimalust
  • huvitavat tööd
  • juhtimiskogemuste omandamist
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
  • motiveerivat palka ja stabiilset sissetulekut
  • paindliku graafikuga tööd
  • regulaarset toote- ja müügikoolitust
  • stabiilset töökohta
  • tööd rahvusvahelises arenevas firmas
  • töökoht kesklinnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2006
Brutopalk:
Alates 9600.00 €/kuus

OÜ Capital Invest on firma mis tegeleb uue kaasaegne proekti arenemisega Eesti turul \\\"Clean Station\\\" kaubamärgi all koos väga tuntud saksa tehasega Alfred KÄRCHER Vertriebs-GmbH. Proekt koosneb täiesti uuest tehnoloogiast Eesti turul - auto pesuplatsid ja sellega seotud teenindus. Samuti teeme koostöö saksa firmaga PCM Cranes Deutschland, ostame ja müüme ehitusmasinad maailma ringi.