Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60397

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituse projektijuhi tööülesandeks on KVVK süsteemide rajamine, temale alluvatele ehitajatele tööülesannete jagamine ja nende täitmise kontroll, suhtlemine tellija, arhidektide ja ehitusjärelvalve organitega, vastutamine objekti õigeaegse ja nõuetekohase üleandmise eest.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus (võib olla ka lõpetamisel)
  • Ehituse projektijuhtimise töökogemus
  • Kohusetundlikus, täpsus ja korrektsus
  • Iseseisvus, planeerimisoskus ja analüüsivõime
  • Püsivus ja pingetaluvus, töötahe, organiseerimisvõime
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • Arvutioskus
  • Hea eesti ja vene keele oskus
  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja toredat meeskonda
  • Palju huvitavat ja kaasahaaravat tööd
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • Tänapäevaseid töötingimusi
  • Motiveerivat põhi- ja tulemuspalka
  • Ametiautot

Tööpakkumise number
#60397