Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179852

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte pakub tööd suurte kogemustega projektijuhile veemajandusalaste välistrasside ehitusel

Ootused kandidaadile

  • vähemalt magistrikraad tehnikaalade õppesuunal või arhitektuuri ja ehituse õppesuunal
  • viimase 10 aasta jooksul omandatud vähemalt 5-aastane töökogemus trasside (vesi, kanalisatsioon, sadevesi) ehitustööde juhtimisel
  • projektijuht vähemalt kolmel trasside (vesi, kanalisatsioon, sadevesi) ehitustööde projektil
  • arvuti kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas väga heal tasemel
  • CV-le lisada referentsprojektide loetelu

Ettevõte pakub

  • positiivset ja asjalikku tööõhkkonda
  • kaasaegseid töötingimusi
  • huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#179852