Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213523

Tööpakkumise number

213523

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude kiire kasvuga pakume tööd tehnilise taustaga PROJEKTIJUHILE.

Vastutusalad:
Veebivaldkonna projektide juhtimine
Suuremad, keerulisemad, tehnilisemad arendusprojektid
Kliendisuhete loomine ja arendamine
Arendusmeeskonna juhtimine
Projektidokumentatsiooni loomine

Nõudmised kandidaadile

Sul on kõrgharidus või selle omandamine, soovitatavalt infotehnoloogia valdkonnas
Tunned kaasaegseid veebitehnoloogiaid
Omad vähemalt 3 aastast projektijuhi kogemust veebiprojektide juhtimisel
Oled varasemalt kokku puutunud sisuhaldusüsteemidega, näiteks Joomla, Drupal, WordPress, Magento
Oled keskendumisvõimeline ja korrektne, oskad kinni pidada tähtaegadest
Oled aktiivne ja algatusvõimeline
Räägid väga hästi eesti keelt, muud keeled on vaid boonuseks

Mitmekülgset tööd valdavalt ärieliiti kuulutave klientidega ambitsioonikas tiimis Tallinna ühes vingeimas kontoris koos mugava tasuta parkimisega
Arenemis- ja õppimisvõimalust tugevas ning kiireltarenevas ettevõttes

Lisainfo

Asukoht: Tallinn, Baltika Kvartal, Veerenni 24
Tööle asumise aeg: ASAP
Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2010

1996. aastal loodud OKIA (OK Interactive OÜ) on Eesti üks tuntumaid veebiagentuure, kus töötab täna 20 inimest. Pakume teenuseid alates veebilehe
ärieesmärkide kaardistamisest ning analüüsist kuni veebidisaini, tarkvaraarenduse ja internetiturundus-lahendusteni. Meie klientideks on Nordea Pank, SEB,
Estravel, Sampo Life, Amserv Grupp, Veho Eesti, Delfi, EAS, Baltika, Tallinna Vesi, Tank jt.