Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60103

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OK Interactive on 10-aastane tuntud ja tugev veebifirma, kelle võtmeklientide hulka kuuluvad Hansapank, Saku Õlletehas, Tallinna Külmhoone, Rimi Balti, EMT, Bravocom. Peamised teenused on kodulehtede ja veebipõhiste rakenduste valmistamine, samuti igapäevased hooldus- ja arendustööd.

Vajame oma meeskonda uut jõudu väga hea projektijuhi näol.

Peamised tööülesanded:

- uute ja olemasolevate projektide vedamine, projektijuhi alluvusse kuulub hetkel 5-liikmeline teostusmeeskond;
- kliendisuhtlus;
- läbirääkimised, hinnapakkumiste ja tüüplepingute koostamine.

Ootused kandidaadile

- varasem analoogne töökogemus veebifirmas, väga hea veebimaailma tundmine;
- hea suhtlemisoskus;
- täpsus, kohusetundlikkus ja sõnapidamisoskus;
- eesti keele oskus, kasuks tulevad ka võõrkeeled (peamiselt inglise keel).

Ettevõte pakub

- hulgaliselt huvitavat tööd;
- kogenud ja sõbralikku meeskonda;
- avarat kontorit Tallinna kesklinnas;
- konkurentsivõimelist palka, lisaks tulemustepõhist tiimipreemiat;
- mobiili-, bensiini-, ja parkimiskompensatsiooni.

Lisainfo

Tööleasumise aeg: esimesel võimalusel, hiljemalt kevade alguses.
Konkureerimiseks saada oma CV ja palgasoov. Vaata ka: www.okia.ee

Tööpakkumise number
#60103