Projektijuht
Tööpakkumise number #750726

2
OILTRADE OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANDEKS on äriplaani ja eelarvete koostamine; tooteportfelli planeeri- mine, koostamine ja hinnastamine; turundusplaani koostamine; ülepiirilise müügi- võrgustiku loomine ja igapäevane manageerimine; kokkulepitud eesmärkide täitmine.

Ootused kandidaadile

OLED SOBIV KANDIDAAT, kui Soovid teha noores arenevas meeskonnas ära midagi suurt! Omad eelnevat projektijuhtimise kogemust eelistatud autokeemia ja hoolduskeemia valdkonnas. Suudad end ise motiveerida, sul on hea organiseerimis- ja läbirääkimisoskus ning rahvusvaheline müügikogemus. Valdad hea tasemel eesti, inglise ja vene/soome keelt. Sul on projekti juhtimiseks ja infovahetuseks vajalikud IT teadmised.

PAKUME SULLE väljakutseterohket tööd, head meeskonda, koolitusi, iseseisvust ning koos meiega võimalust anda oluline panus ettevõtte kasvu.

Tööpakkumise number
#750726

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2021
Projektijuht Projektijuht

OILTRADE OÜ

Vaata rohkem