Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65917

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine seadmete valikul ning sobivate lahenduste leidmine, hinnapakkumiste koostamine, olemasoleva kliendibaasi haldamine ja laiendamine. Müügitehingute vormistamine.

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus
- eesti, vene ja inglise või saksa keele oskus kõnes ja kirjas
- varasem kokkupuude metallitöö või metallitööseadmetega
- elementaarne arvutikasutamise oskus: Windows XP, Office, Adobe.
- B-kategooria juhiload
- Huvi selle töö vastu ja tahe teha seda tööd.

Kasuks tulevad:
- soome keele oskus
- teadmised ja oskused CAD-CAM tarkvaraga töötamisel
- varasem müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

- mitmekesist ja arendavat tööd
- vaheldusrikast töökeskkonda
- meeldivat töökollektiivi
- töötulemustele ja oskustele väärilist tasu
- täiendkoolitust Eestis ja valmistajatehastes

Tööpakkumise number
#65917