Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57614

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendibaasi loomine ja laiendamine Lätis
- pakutavate toodete tutvustamine ja turustamine
- sobilike lahenduste otsimine ning heade kliendisuhete säilitamine
- pakkumiste koostamine
- müügitehingute vormistamine metallitöötlusseadmete alal

Ootused kandidaadile

- varasem kokkupuude metallitööseadmete ja/või CNC masinatega
- eesti, vene ( läti) ja inglise või saksa keele oskus heal tasemel
- eelnev töökogemus müügi või projektijuhtimise valdkonnas
- tehniline haridus, kesk-eri, kõrgharidus või selle omandamine
- võimeline iseseisvaks tööks ja õppimiseks
- kohusetundlik, aus, lojaalne, vastutustundlik
- B-kategooria autojuhiload
- hea suhtleja

Ettevõte pakub

- väljaõpet Eestis ja tehastes
- aktiivset ja vaheldusrikast liikuvat tööd
- võimalust viibida töölähetustel
- meeldivat töökollektiivi
- töötaja oskustele ning tulemustele väärilist tasu, preemiaid väljapaistvate töötulemuste eest ning erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#57614