Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117568

Tööpakkumise number

117568

Töö kirjeldus

Projektijuht teostab projektide operatiivjuhtimist, saavutab püstitatud eesmärgid, kindlustab projekti realiseerimise kokkulepitud tähtajal, jääb kokkulepitud eelarve raamidesse, annab aru juhtrühmale, ennetab tekkivaid probleeme ja lahendab need.

Nõudmised kandidaadile

• Projektide juhtimise kogemus
• IT konsultatsioonitegevuse kogemus
• Planeerimise oskus
• Meeskonna töö kogemus

Ettevõte pakub

• arenemisvõimalustega huvitavat tööd
• vaheldusrikast ja liikuvat tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• paindlikku tööaega
• panusele ja tulemusele vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2007

Nixor Eesti AS on Nixor AD AS tütarettevõte, mis on rohkem kui 14 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte. Meie eesmärk on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus. Meie klientideks on enamus kaubanduskette Eestis, paljud hotellid ning suurimad müügisüsteemid Läänemere laevadel.