Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44973

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ehituse, restaureerimise ja kinnisvara haldamisega tegelev ettevõte. Pakume tööd projektijuhile, kelle tööülesanneteks on:
- töö korraldamine objektil
- objektijuhtide juhendamine
- suhtlemine klientidega
- vastutamine töö õigeaegse valmimise eest

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame objekti juhtimise kogemust, eesti ja vene keele oskust kõnes ja kirjas, head arvuti kasutamise oskust.

Pakume motiveerivat töötasu, sisukat ja arendavat tööd, enesetäiendamise võimalust, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#44973

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
6. mai 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem