Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52693

Tööpakkumise number

52693

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on aedu-väravaid, metallkonstruktsioone, keevitustöid ja reklaamlahendusi tootev ja paigaldav ettevõte. Pakume tööd tehniliste teadmistega projektijuhile, kelle tööülesanneteks on:

- Uute klientide leidmine ja olemasolevate haldamine
- Aktiivne suhtlus ehitusettevõtete ja kinnisvara arendajatega
- Hinnapakkumiste ja müügitehingute koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Ehitusalane või tehniline haridus ( sobib ka omandamisel olev
haridus)
- Eesti, vene keele ja elementaarne inglise keele oskus
- Arvuti kasutamise oskus
- Tulemustele orienteeritus ja iseseisvus
- Auto kasutamise võimalus
- Müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

- Töötulemustest sõltuvat töötasu
- Meeldivat töökollektiivi
- Ettevõttesisest karjäärivõimalust
- Paindlikku töögraafikut ( sobib üliõpilasele)

Lisainfo

Plusspunkte annavad:
- varasem müügitöö kogemus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. november 2005
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2005