Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142840

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööstuskraanadega seotud moderniseerimispakkumiste ettevalmistamine, müük ja projektijuhtimine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev erialane töökogemus, eelnev müügitöö kogemus
  • eesti, vene, inglise keele oskus
  • elektrialane eriharidus (eri- või kõrgharidus)
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • kohusetundlikkus ja ausus

Ettevõte pakub

  • Tulemustest sõltuvat, konkurentsivõimelist tasu
  • vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • väljaõpet rahvusvahelises keskkonnas

Tööpakkumise number
#142840

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 20000 - 30000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. märts 2008
Kuulutus sisestati:
29. veebruar 2008

Konecranes OÜ on rahvusvahelise kontserni Konecranes Plc tütarfirma Eestis, kes valmistab, paigaldab ja hooldab elektrilisi tööstus- ja sadamakraanasid.

Vaata rohkem