Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198307

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügiprojektide juhtimine
huvi olla kliendi vajadustele orienteeritud projektijuht
kliendilepingute sõlmimine
avatust uutele ideedele, tahet õppida ja areneda
iseseisvust ja ettevõtlikust
kuulamis-, eneseväljendus ja koostöö oskust
keelebarjääri puudumist, mis on vajalik suhtlemiseks välisturgudel

Ootused kandidaadile

- varasem projektijuhtimise kogemus
- läbirääkimisoskus
- tehnilist intelekti, korrektsust ja täpsust
- väga hea eesti keele oskus
- hea inglise ja soome keele oskus kõnes ja kirjas
- vene keele oskus suhtlustasandil
- aktiivsus, tulemusele orienteeritus, stressitaluvus

- võimalust panna end proovile süsteemselt arenevas ettevõttes
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- vajadusel erialast koolitust
- kaasaegseid töötingimusi
- rõõmsameelset ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

- kasuks tuleb töökogemus majandustarkvaraga Axapta

Tööpakkumise number
#198307