Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184603

Tööpakkumise number

184603

Töö kirjeldus

huvi olla kliendi vajadustele orienteeritud projektijuht
tehnilist intelekti, korrektsust ja täpsust
avatust uutele ideedele, tahet õppida ja areneda
iseseisvust ja ettevõtlikust
kuulamis-, eneseväljendus ja koostöö oskust
keelebarjääri puudumist, mis on vajalik suhtlemiseks välisturgudel

Nõudmised kandidaadile

- müügialane haridus ja eelnev töökogemus
- väga hea eesti keele oskus
- hea inglise ja soome keele oskus kõnes ja kirjas
- vene keele oskus suhtlustasandil
- aktiivsus, tulemusele orienteeritus, stressitaluvus
- korrektsus ja täpsus

- võimalust panna end proovile süsteemselt arenevas ettevõttes
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- vajadusel erialast koolitust
- kaasaegseid töötingimusi
- rõõmsameelset ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

- kasuks tuleb töökogemus majandustarkvaraga Axapta

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
25. september 2009

AS KITman tegutseb aastast 1936 ja on juhtiv mööblitootja Baltikumis. Pakume kaasaegsel tehnoloogial põhinevaid lahendusi supermarketitele, toidu-, spordi-, ehitus-, kosmeetika-, raamatu- ja tekstiilikauplustele.