Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155339

Tööpakkumise number

155339

Töö kirjeldus

müügistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine ning realiseerimine
müügivõrgu loomine, arendamine ja juhtimine

Nõudmised kandidaadile

- huvi olla kliendi vajadustele orienteeritud
- tehnilist intelekti, korrektsust ja täpsust
- avatust uutele ideele, tahet õppida ja areneda
- iseseisust ja ettevõtlikust
- kuulamis-, eneseväljendus ja koostöö oskust
- keelebarjääri puudumist, mis on vajalik suhtlemiseks välisturgudel

- võimalust panna end proovile süsteemselt arenevas ettevõttes
- pidevalt arenevat ja teotahtelist meeskonda
- heal tasemel väljaõpet nii müügi kui ka toodete osas
- rohkelt ühisüritusi
- endast sõltuvat teenimisvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2008

AS KITman tegutseb aastast 1936 ja on juhtiv mööblitootja Baltikumis. Pakume kaasaegsel tehnoloogial põhinevaid lahendusi supermarketitele, toidu-, spordi-, ehitus-, kosmeetika-, raamatu- ja tekstiilikauplustele.