Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59036

Tööpakkumise number

59036

Töö kirjeldus

Kinkston Kingiagentuuri esindajana on Sinu tööks suhtlus äriklientidega, kellega lood pikaajalise ja usaldusväärse koostöö. Selleks pead Sa hoidma häid suhteid olemasolevate klientidega, looma uusi kontakte, pidama läbirääkimisi ja viima läbi presentatsioone. Sinu igapäevaseks tööks on aktiivne suhtlemine eelkõige klientide ja Kinkston Kingiagentuuri tiimiga.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on varasem kokkupuude müügitööga ning Sulle meeldib töö klientidega. Reklaamkingitustega tegelemine nõuab väga head pingetaluvust, suhtlemisoskust ja huvi turunduse ning reklaamivaldkonna vastu. Tööks on vajalik väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus, lisapunkte annab vene keele oskus. See on Sinu jaoks õige valik, kui Sulle meeldib mitmekülgne töö, mis hõlmab erineva raskusastme ja sisuga kohustusi ning Sa oled valmis suhtlema erinevatel positsioonidel olevate inimestega.
Eeldame vähemalt keskhariduse olemasolu, majanduse või turundusega seotud kõrgharidus on soovituslik. Kui oled positiivse ellusuhtumisega, sõbralik ja eelistad aktiivset tööd, siis saada julgelt oma elulookirjeldus ja kandideerimissoov.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast, loomingulist tööd. Eeldame soovi hästi teenida ja ennast arendada, sellega seoses garanteerib ettevõte Sulle head töötingimused, koolituse, korraliku töötasu (põhipalk, boonus + protsent müügitulemist) ja võimaluse eneseteostuseks. Sul on võimalik teha mitmekülgset tööd meeldivas keskkonnas. Sind ootab toetav ja abivalmis kollektiiv.

Lisainfo

Otsime oma meeskonda inimest, kes oskab innukalt müüa nii häid ideid kui ka unikaalseid tooteid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2006

Kinkston Kingiagentuur on loodud klientide ja kliendi klientide rõõmuks.
Kinkston on loov ja paindlik kingitustetundja, kes pakub kingitusteks parimaid
tooteid sobivaima sõnumiga. Kinkston kingib värskeid ideid ja kingituste väljamõtlemiseks-valimiseks kuluvat aega.