Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419828

Tööpakkumise number

419828

Töö kirjeldus

Sinu roll meeskonnas saab olla konkreetsete projektide edukas läbiviimine ettenähtud ajaraamides.

Tööülesannete hulka kuuluvad tegevused:

  • Projekti kavade koostamine, töödeks ettevalmistus ja analüüs (tähtajad, tegijad, resurrsid), kokkulepitud tööde organiseerimine. Oluline, et projekt oleks tervenisti ja õigesti defineeritud, kõik osapooled kaasatud, tööde tegemise järjekord ja viis oleksid osapooltele selged ja paigas;

  • Osapoolte (tellija) ja projektrühma liikmete vaheline info koordineerimine selliselt, et nad mõistavaksid üksteist ning töötaksid koos, et saavutada ühist eesmärki;

  • Projekti tellijaga kokkuleppe saavutamine projekti ulatuse osas ning edukriteeriumite ja lahendustee osas; tellija ootuste juhtimine kogu projekti käigus, arvestades nõudeid;

  • Projektiga seotud informatsiooni dokumenteerimine ning aruandlus tellijatele;

  • Jooksev ülevaade projektile (-dele), plaani võrdlus tegeliku edasiliikumisega; tegevuste korrigeerimine; nii protsessi kui ka tulemuse kvaliteeti jälgimine.

  • Projekti raames kokkulepitud tegevuste elluviimine (sh ka iseseisvalt ning loominguliselt)

Nõudmised kandidaadile

Kas pead eesmärke silmas ning arvestad sellega, et eesmärgini jõudmise teid on mitmeid? Siis oled meie jaoks õige kanditaat!

Baasoskused – Microsoft Office, e-post jne.

Ärijuhtimisoskused – nt eelarvestamine ja rahaliste vahendite planeerimine, tulemuste tagamine, juhendamine ja motiveerimine.

Suhtlemisoskused – nii kirjalik (kirjavahetus, dokumendid) kui ka suuline oskus (kontaktihoidmine, eneseväljendamine ja aktiivne kuulamine).

Muud teadmised, oskused ja/ või isikuomadused:

  • Usaldusväärsus;
  • Võime küsida õigemaid küsimusi;
  • Kreatiivne lähenemine, julge mõtteviis;
  • Oskus eeldada tuginedes faktidele (nt tööde peale arvestatud aeg);
  • Oskus leida paremaid lahendusi probleemidele;
  • Oskus delegeerida, kaasata, analüütiline ja kontseptuaalne mõtlemine;
  • Kohanemisvõime, paindlikkus, kliendikesksus;
  • Head vahendamis- ja koostööoskused ning suurepärane aktiivse kuulamise oskus.

Omalt poolt pakume väljaõpet ning juhendamist, meeldivat töökeskkonda ning motiveerimispakette.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. mai 2016
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2016