Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28821

Tööpakkumise number

28821

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö venekeelsetele klientidele nii Eestis kui naaberriikides
Suhete loomine Peterburi, Moskva jne. turismifirmadega
Reklaamikampaaniate korraldamine venekeelses meedias
Firma kodulehekülje venekeelse osa pidev kaasajastamine
Venekeelsete infomaterjalide toimetamine
Kvaliteetsete kliendisuhete kindlustamine

Nõudmised kandidaadile

vene keele väga head oskust kõnes ja kirjas (soovitavalt emakeelena)
eesti keele oskus suhtlemistasandil
Vähemalt 3 aastast müügialast töökogemust
Meediavaldkonna tundmine
Turismivaldkonna tundmine
Meeskonnatöö kogemus
Aktiivsust ja initsiatiivi uute projektide elluviimisel
Eneseväljendusoskus ja järjekindlus
Väga hea veenmisoskus
Aja efektiivse planeerimise oskus

Ettevõte pakub

Töö tulemuslikkusega seotud palka
Arenguvõimalusi
Huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Ootame teie CV-d koos lühikese kaaskirjaga, milles põhjendate oma sobivust venekeelse klientuuriga tegeleva projektijuhi ametikohale.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2004

Pakume hobikardisõidu teenust kõikidele soovijatele Õismäel asuval välikardirajal ja Viimsis avatud uuel sisekardirajal.