Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31437

Tööpakkumise number

31437

Töö kirjeldus

Reklaamiagentuuri teenuste müügi organiseerimine:
• uute klientide leidmine ja nende juhtimine;
• püsikliendi suhete hoidmine;
• turusituatsiooni jälgimine ja uute ideede genereerimine;

Nõudmised kandidaadile

• oled omandanud keskhariduse ja omad eelnevat müügitöö kogemust;
• Sul on selge nägemus reklaamiturul toimuvast ja Sinu trumbiks on kindlasti töökogemus reklaaminduse vallas;
• naudid suhtlemist erinevate inimestega ja Sinu positiivsust ning kõrget stressitaluvust on alati kõrgelt hinnatud;
• oskad hästi eesti keelt ja valdad vabalt vähemalt ühte keelt järgnevast loetelust - soome-, inglise-, saksa- või hispaania keel;
• omad heal tasemel arvuti kasutamise oskust;
• oled teadlikult valinud professionaalse müügiinimese karjääri, kuna Sind innustavad saavutused, mida annab tulemuslik müügitegevus.

Pakume Sulle kui professionaalsele "müügigurule" põnevat ja väljakutseid esitavat tööd reklaamivaldkonnas, lõbusaid ja tegusaid kolleege, arenemisvõimalusi, töö edukaks organiseerimiseks tarvilikke vahendeid ja Sinu tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2004

Hinc Disain on loonud pikaajaliste reklaamiala kogemustega inimesed. Ühistegevust selle nime all alustasime 5. augustil 2002. aastal. Oleme kliendikeskne täisteenust pakkuv reklaamiagentuur. Meie eesmärk on muuta meie kliendid oma tarbijatele nähtavaks ja huvipakkuvaks. Selleks pakume sobivaimaid lahendusi, võttes arvesse klientide eripära ning seades esikohale nende endi soovid. Püsikliendi jaoks oleme olemas 24 tundi ööpäevas ning teeme kõik, et meie firma teenindust saaks iseloomustada järgnevalt: usaldusväärne, operatiivne ja kliendikeskne.