https://www.cvkeskus.ee/62779

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62779

Tööpakkumise number

62779

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kiire arenguga vajatakse organisatsiooni tugevat majandustarkvara valdkonna professionaali. Tema ülesandeks on majandustarkvarade Scala ja Navision projektide projektiplaanide koostamine ja kooskõlastamine; projektide tähtaegne ja eelarves teostamise tagamine; ressursside planeerimine mitme projekti lõikes; müügiprotsessis osalemine - juurutusprotsessi ja projektiplaani tutvustamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgharidus ning vähemalt 3-e aastane töökogemus majandustarkvara konsultandi või projektijuhina. Tal on head teadmised, soovitavalt ka kogemused, riskide analüüsist ja juhtimisest ning MS Project töövahendist. Kasuks tuleb programmeerimiskogemus ning teadmised andmebaasidest. Vajalik on inglise keele oskus. Edukas kandidaat on süsteemse mõtlemisega, hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega, teda iseloomustab koostöövalmidus. Persimplex ootab oma meeskonda tulemustele orienteeritud, ambitsioonikat inimest, keda iseloomustab pidev täiuslikkuse poole pürgimine isiklikus ja professionaalses arengus.


Ettevõte pakub

PerSimplex pakub Sulle huvitavat tööd kiiresti arenevas valdkonnas ning võimalusi arendada oma professionaalseid oskusi koostöös Eesti juhtivate ettevõtete ning valdkonna tugevate professionaalidega. Sind ootab meeldiv ja sõbralik töökeskkond ning korralik töötasu.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. märts 2006
Kuulutus sisestati:
21. märts 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

PerSimplex on asutatud 1996. aastal ja on üks tugevaimast majandustarkvarale spetsialiseerunud firmasid Eestis. PerSimplex toetab 70 installatsiooni ja ettevõtte spetsialistid teevad projekte nii Eestis kui välismaal. Ettevõtte põhitegevuseks on majandustarkvara juurutamine, hooldamine ja kasutajatugi ning tarkvaralahenduste väljatöötamine. PerSimplex-i meeskond on staažikas ja konkurentsivõimeline ning meeskonda kuuluvad professionaalid erinevatelt aladelt, kes kõik on laialdase ja pikaaegse kogemusega. Konsultantide majandustarkvara alane töökogemus on 4-10 aastat. PerSimplexi klientideks on sellised ettevõtted nagu näiteks Saku Õlletehas, ABB, Keila Kaabel, Pepsico, Kreenholm, Kalev, Põltsamaa Felix, Artlink, FKSM, Tallinna Vesi, Lexel, Paroc jne. Tootmisejuhtimise süsteeme on PerSimplexi töötajad juurutanud sellistes ettevõtetes nagu näiteks Kreenholm, ABB, Põltsamaa Felix, Vivacolor, Keila Kaabel. PerSimplexi programmeerimismeeskond on teostanud tarkvaraprojekte Eestis, Saksamaal, Rootsis, Soomes, Norras, Hollandis jm. Kokku töötab ettevõttes 34 inimest. PerSimlpex on ühe Baltikumi suurima IT ettevõtte ALNA AB tütarettevõte. ALNA käive on ca 35 miljonit eurot ja ettevõttes töötab ca 400 inimest. ALNA AB spetsialiseerub majandustarkvara, tarkvaraarenduse ja IT infrastruktuuri teenustele.