Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62779

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kiire arenguga vajatakse organisatsiooni tugevat majandustarkvara valdkonna professionaali. Tema ülesandeks on majandustarkvarade Scala ja Navision projektide projektiplaanide koostamine ja kooskõlastamine; projektide tähtaegne ja eelarves teostamise tagamine; ressursside planeerimine mitme projekti lõikes; müügiprotsessis osalemine - juurutusprotsessi ja projektiplaani tutvustamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgharidus ning vähemalt 3-e aastane töökogemus majandustarkvara konsultandi või projektijuhina. Tal on head teadmised, soovitavalt ka kogemused, riskide analüüsist ja juhtimisest ning MS Project töövahendist. Kasuks tuleb programmeerimiskogemus ning teadmised andmebaasidest. Vajalik on inglise keele oskus. Edukas kandidaat on süsteemse mõtlemisega, hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega, teda iseloomustab koostöövalmidus. Persimplex ootab oma meeskonda tulemustele orienteeritud, ambitsioonikat inimest, keda iseloomustab pidev täiuslikkuse poole pürgimine isiklikus ja professionaalses arengus.

PerSimplex pakub Sulle huvitavat tööd kiiresti arenevas valdkonnas ning võimalusi arendada oma professionaalseid oskusi koostöös Eesti juhtivate ettevõtete ning valdkonna tugevate professionaalidega. Sind ootab meeldiv ja sõbralik töökeskkond ning korralik töötasu.

Tööpakkumise number
#62779