https://www.cvkeskus.ee/230321

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 230321

Tööpakkumise number

230321

Töö kirjeldus

Sa vastutad elektromehhaaniliste toodete müügitulemuste ja toodete juhtimise eest Eestis. Olulise osa Sinu tööst moodustab olemasolevate kliendisuhete edasiarendamine ja aktiivne suhtlemine uute B2B klientidega elik kõigi ASSA ABLOY toodete müügitöö. Sa nõustad nii kliente kui meeskonda oma tooteportfelli osas ning töötad välja terviklahendusi. Sa osaled ettevõtte turundusplaanide elluviimises sh. viid läbi tootekoolitusi, seminare jmt. Sinu töö eeldab valmisolekut väliskoolitusteks.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on B2B müügitöö kogemus ja tehniline haridus. Sa oled töötanud tehniliste toodetega ning soovitavalt müünud ehitusturul või tootmises. Tööks on vajalik hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus ning suuline vene keele oskus. Oled tulemustele orienteeritud, aktiivne ning suurepäraste suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega meeskonnamängija.


Ettevõte pakub

AssaAbloy pakub Sulle koolitusi, ametiautot, tulemustega seotud töötasu ning eneseteostust rahvusvahelise ettevõte professionaalses meeskonnas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

ASSA ABLOY on rahvusvaheline kontsern, kus töötab 32 000 inimest 150 riigis. Maailma juhtiva lukutootjana pakub ASSA ABLOY terviklikumat valikut lukusüsteeme ja ukselahendusi kui ükski teine ettevõte turul. ASSA ABLOY on esindatud kõigis olulistes maailma regioonides, firma on liidripositsioonil Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Austraalias.
ASSA ABLOY Baltic AS on ASSA ABLOY Grupi ettevõte ning Rootsi lukutootja ASSA AB esindus Eestis, Lätis ning Leedus. Ettevõte asutati 1994. aastal Tallinnas ning firmas töötab 22 töötajat. Täiendav info ettevõtte kohta www.assaabloy.ee