Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244437

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sanitaartehnika, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide hulgimüük, projektipõhine müük
Klientide professionaalne nõustamine, konsulteerimine, hinnapakkumised
Klientidega tulemusliku koostöö arendamine

Ootused kandidaadile

Teadmised ja varasem praktiline kogemus projektimüügi valdkonnas
Müügitöö kogemus
Eesti ja vene keele oskus
Hea arvuti kasutamise oskus
Kasuks tuleb majandustarkvara Scala töökogemus
Vastutus- ja algatusvõime, töökus, täpsus, korrektsus, ausus
Valmisolek meeskonnatööks
Hea ja avatud suhtlemisoskus

Vastutusrikast tööd väljakujunenud traditsioonidega 20.tegevusaastat tähistavas rahvusvahelisse kontserni kuuluvas firmas
Motiveerivat töötasu sõltuvalt tulemustest (põhipalk+tulemustasu)
Koolitusi ja väljaõpet vastavalt vajadusele
Kuulumist abivalmis ja sõbralikku meeskonda
Kaasaja nõuetele vastavaid töötingimusi
Graafikujärgset tööaega ajavahemikul E-R: 8.00-19.00, L:10.00-16.00

Lisainfo

Sooviavaldusi ja CV-sid ootame hiljemalt 30.11.2011
e-posti aadressile:feb[at]feb.ee
faksile 6548501
Postiaadressile: AS FEB, Forelli 4, 10621 Tallinn
Info telefonil 6548500

Tööpakkumise number
#244437

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2011
Kuulutus sisestati:
15. november 2011

Rahvusvahelisse kontserni kuuluv juhtiv sanitaar- ja keskkonnatehnika, tööriistade ja ehitusseadmete, elektri- ja nõrkvoolusüsteemide müügiga tegelev firma otsib oma meeskonda TALLINNAS

HULGIMÜÜGI PROJEKTIJUHTI

Vaata rohkem