Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25188

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Allhanketööde (keevitus ja mehhaaniline töötlemine) hankimine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Masinaehitusalased tehnilised teadmised
  • Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • töötulemustest sõltuvat palka
  • ametiautot

Lisainfo

Töötada võimalik nii Tallinnas kui ka Mõisakülas

Tööpakkumise number
#25188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
13. november 2003

Transee-kettekskavaatorite-, ühekopaliste ekskavaatorite-, frontaallaadurite-, buldooserite-, greiferite-, turbapresside- ja muu lisavarustuse valmistamine traktoritele.
Metallkonstruktsioonid tellija jooniste alusel, muud metallitööd.

Vaata rohkem