Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167670

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

dokumentide vormistamine, käsitlemine ja arhiveerimine
ehitusobjektide elektrialase töö korraldamine ja koordineerimine
elektripaigaldiste projekteerimine
hinnapakkumiste koostamine
jooksvate elektritööde korraldamine ja koordineerimine
objektide tehnilise dokumentatsiooni koostamine
tööks vajalike materjalide jälgimine ja planeerimine

Ootused kandidaadile

A või B klassi pädevustunnistuse omamine
algatusvõime
arvuti kasutamise oskus
autojuhilubade olemasolu
eelnev projekteerimiskogemus
eelnev töökogemus
eesti keele oskus kõnes ja kirjas
iseseisev otsustusvõime
juhtimis- ja organiseerimisoskus
läbirääkimisoskus
lojaalsus
vastupidavus

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
ametialast täiendkoolitust
ametiautot või autokompensatsiooni
erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
huvitavat tööd
iseseisvat tööd
konkurentsivõimelist palka
meeldivat meeskonda
võimalust väljendada oma teadmisi ja oskusi

Tööpakkumise number
#167670

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 20000 - 25000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. november 2008
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2008

Madal-ja keskpinge elektritööd. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kliendile kvaliteetseid elektritöid ja tulemuste ohutut ning muretut tarbimist.Pakume kliendile elektritöid ja elektrimatejale konkurentsivõimeliste hindadaga ja kõrge kvaliteediga. Elkorali asutajad on suurte kogemustega ja erialaste teadmistega oma ala spetasialistid kes leiavad lahenduse kõigile Teie probleemidele.
Meie tegevusalad:

*elektritööd
*elektrilised küttesüsteemid
*montaaz
*elektrimaterjalid
*hooldus ja konsultatsioon

Vaata rohkem