Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89345

Tööpakkumise number

89345

Töö kirjeldus

  • telekommunikatsioonivõrkude projektide ja projektmeeskondade juhtimine
  • partneritega läbirääkimiste pidamine, kokkulepete ettevalmistamine
  • teostatud tööde kontroll ja vastu võtmine

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt Elioni projektijuhilt eeldame:

  • eelnevat töökogemust projektijuhtimise alal
  • eriharidust telekommunikatsiooni valdkonnas
  • head arvutikasutamise oskust
  • eesti keele valdamist
  • vene keele oskust suhtlemistasemel
  • B-kategooria juhiluba
  • aktiivset ellusuhtumist ja head koostöövõimet
  • iseseisvust ja otsustusvõimet
  • initsiatiivikust ja sõbralikkust
Edukal kandidaadil on lisaks läbirääkimiste pidamise kogemus ning teadmised finantsanalüüsist ja prognoosimisest.

Omalt poolt pakume vaheldusrikkust ja uudsust, sest Elionis töötades oled Sa uute tehnoloogiate juurutamise juures, Sul on võimalik osaleda tööalastel täiendkoolitustel ning saadud teadmiste ja kogemuste baasilt ka pidevalt edasi areneda.

Lisainfo

640 2658 Nikolai Leonov, Tallinn-Põhja kaabliosakonna juhataja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2006

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.