Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110094

Tööpakkumise number

110094

Töö kirjeldus

• klientide interneti ja andmeside erilahenduste projektide juhtimine
• uute tehniliste lahenduste juurutamise projektide juhtimine
• kliendilahenduste haldamine, tehniliste probleemide lahendamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt Elioni projektijuhilt eeldame:
• IT või telekommunikatsioonialast haridust või töökogemust
• baasteadmisi IT ja telekommunikatsiooni valdkonnast
• teadmisi projektijuhtimisest
• eesti keele korrektset valdamist
• inglise ja vene keele oskust suhtlustasemel
• väga head arvuti kasutamise oskust
• meeskonna- ja koostöötahet
• head suhtlemisoskust
• täpsust ja korrektsust

Edukas kandidaat võiks lisaks omada eelnevat projektijuhtimise kogemust.

Meie pakume Sulle võimalust pidevalt areneda professionaalide meeskonnas. Lisaks kehtib Elionis laialdane soodustuste süsteem, millest saab lähemalt lugeda www.elion.ee/personal aadressil.

Lisainfo

640 2921 Kalle Kuusik, osakonnajuhataja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
25. mai 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.