Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675932
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Projektijuht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Eesti Üliõpilaskondade Liit otsib enda ridadesse projektijuhti kolme erineva projekti ellu viimiseks:

  • Aktiivsete Kodanike Fondi toel "Üliõpilasesinduste huvikaitse võimekuse arendamine" - projekt kestab kuni juuli 2021
  • MTÜ Mondo toel "Üliõpilasdemokraatia hargmaisel ajastul" - projekt kestab kuni august 2021
  • Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis toel rahvusvaheline Põhjamaade Üliõpilaskondade kohtumine

Lisainfo projektide kohta leitav siit: https://eyl.ee/projektid/

Tegemist on projektidega, mille rahastus on kinnitatud ning hetkel otsivad projektid endale motiveeritud inimest neid eest vedama.

Projektijuhi ülesanneteks on:

  • Projektidega seotud tegevuste elluviimine ja nendes osalemine
  • Projektide eelarve jälgimine ning planeerimine
  • Projektide aruannete koostamine ning täitmine
  • EÜL-i büroo töötajate kaasamine ja kursis hoidmine projekti käekäiguga

Töö on ajutine (projektide lõppemiseni) ning sobib ka mõnele tudengile praktika läbimiseks või hea projektijuhtimise kogemuse saamiseks. Töö on tasustatud!

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus
  • Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
  • Kõrgharidus omandatud või omandamisel
  • Varasem kogemus projektides osalemisega
  • Valmisolek meeskonnatööks, aga ka individuaalsete tööülesannete täitmiseks

Kasuks tuleb:

  • Varasem kogemus projekti juhtimisel
  • Kogemus vabaühendustega

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku, inspireerivat ja nooruslikku kollektiivi

  • Mugavat parkimisvõimalusega kontorit kesklinnas

  • Arendavat töökeskkonda ning eesmärgistatud tööd

  • Paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#675932

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
26. november 2020

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada tudengite hariduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi huve ning kaitsta nende õigusi. 1993. aastast on Eesti Üliõpilaskondade Liit rahvusvahelise ISIC kaubamärgi ametlik esindaja Eestis. ISIC ehk International Student Identity Card on rahvusvaheline õpilas- ja üliõpilaspilet, mis tõendab õppuristaatust Eestis ja veel 130 riigis, annab soodustusi rohkem kui tuhandes Eesti ja 125 000 välismaises müügipunktis. Lisaks omab antud kaart hulganisti funktsionaalsusi. Eestis näiteks saab kaarti kasutada ukse-, söökla-, raamatukogu-, ühistranspordi- ja pangakaardina.

Vaata rohkem