Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306381

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööülesanneteks on Eesti Tervisetehnoloogiate Klastri strateegiliste eesmärkide elluviimine ning Klastri esindamine Eestis ja välisriikides.
Klastri igapäevatöö sisaldab tihedat kontakti partnerorganisatsioonidega poolaasta tegevuskavade koostamisel ja elluviimisel. Klastri tegevused hõlmavad nii
turu-uuringute kui arendusprojektide eeluuringute algatamist, ürituste, seminaride ja õppreiside korraldamist ning muid projekti eesmärkide elluviimiseks
vajalikke tegevusi.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus, kasuks tulevad teadmised tervishoiu, IKT ja/või biotehnoloogia valdkonnast;
  • Strateegilise mõtlemise oskust, kuid oskust edukalt viia ellu igapäevaseid tegevusi;
  • Väga head algatusvõimet ja suhtlemisoskust;
  • Väga head koostöövõimet ning oskust end motiveerida;
  • Varasemat töökogemust, kasuks tuleb varasem projektijuhtimise kogemus;
  • Eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas

  • Huvitavat ja rutiinivaba tööd, väljakutseid nii Eestis kui ka väljaspool;
  • Paindlikku tööaega, meeldivat töökeskkonda;
  • Konkurentsivõimelist palka;

Lisainfo

Tegemist on tähtajalise töölepinguga kuni 30.07.2015

Tööpakkumise number
#306381

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
2. mai 2013

Eesti Tervisetehnoloogiate Klaster on Euroopa Regionaalfondi poolt rahastatud katuseorganisatsioon, mis ühendab Eesti Ülikoole, haiglaid ning IT ja biotehnoloogia ettevõtteid edendamaks interdistsiplinaarset koostööd tervisetehnoloogiates.
Klastri eesmärgiks on süvendada koostööd erinevate tervisetehnologiatega seotud organisatioonide vahel Eestis ning aidata Eesti tervisetehnoloogia ettevõtetel ning teadusasutustel muutuda rahvusvaheliselt konkurentsivõimelisemaks.

Vaata rohkem