Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171469

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projektide planeerimine ja juhtimine;
  • Sisekliendi nõudmiste analüüs;
  • Projektide tasuvusanalüüs;
  • Projektidega seotud tööprotsesside kaardistamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või selle omandamine lõppfaasis;
  • Projektijuhtimise metoodika tundmine, eelnev projektijuhtimiskogemus;
  • Väga hea arvutikasutus oskus sh projektihaldustarkvara kasutusoskus praktikas;
  • Eesti keele valdamine;
  • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Otsustusvõimeline, enesekindel;
  • Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskusega meeskonnamängija.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet ja vaheldusrikast tööd;
  • Erialaseid koolitusi;
  • personalisoodustusi.

Lisainfo

Töötamise koht: Kalda 7c, Tallinn (Nõmme linnaosa)
Tööaeg: E-R, kell 8.00 - 16.30

Tööpakkumise number
#171469

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem