Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142799

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on projekti (programmi) rakendamine, meeskonna töö koordineerimine, projekti (programmi) tegevuste kavandamine, suhtlemine partneritega, eelarve ja tegevuskava planeerimine ja rakendamine, lepingute ettevalmistamise ning aruandlusega seotud tegevuste juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • projektijuhtimise kogemus (soovitavalt Euroopa Sotsiaalfondiga seotud projektide juhtimise kogemus)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus kesktasemel
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • väga hea suhtlemis-, koostöö- ja eneseväljendusoskus
  • initsiatiivikus, korrektsus ja täpsus
  • hea meeskonnatöö- , esinemis- ja suhtlemisoskus
  • vastutus- ja otsustusvõime
Kasuks tuleb
  • teadmised noorsootööst ja noortepoliitikast Eestis ja Euroopa Liidus
  • teadmised avaliku sektori töö korraldusest ja toimimisest
  • töökogemus struktuurifondide vallas

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • enesetäiendamise võimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#142799

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
29. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
KONKURENTSIVÕIMELINE

Eesti Noorsootöö Keskus on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riiklik noorsootöö asutus, mille põhieesmärk on noorsootöö suunamine ja korraldamine riikliku noortepoliitika raames.

Vaata rohkem