Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24009

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesanneteks on Euroopa haridusprojektide juhtimine ja koordineerimine seoses Eesti e-Ülikooli projekti käivitamisega

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • analüüsivõime ja süsteemne mõtlemine
  • koostöötahe, läbirääkimise ja eneseväljenduse oskus
  • hea organiseerimisvõime, täpsus ja kohusetundlikkus
  • arvuti kasutamise oskus
  • väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • üldteadmised EL institutsioonidest
  • projektijuhtimise kogemus
  • töökogemus, mis toetab eeltoodud teadmiste rakendamist

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalusi
  • noort ja ambitsioonikat kollektiivi
  • aktiivset siseriikliku ja rahvusvahelist suhtlemist
  • kaasaegseid töötingimusi
  • arengu- ja koolitusvõimalusi
  • töökoht Tartus või Tallinnas

Lisainfo

Avaldus palgasooviga ja CV palume saata hiljemalt 30. septembriks 2003. a Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus Rävala pst 14, 10143 Tallinn või e-posti aadressil marge@eitsa.ee, märgusõnaga “projektijuht”. Info telefonil (0) 628 5821.

Tööpakkumise number
#24009