Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195829

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi töö eesmärgiks on ehituse omanikujärelevalve projektide juhtimine. Projektijuhina koostad projekteerimis- ja ehitustööde lähteülesandeid, prognoosid tööde eeldatavat maksumust ja paned kokku ajagraafikud. Viid läbi projekteerimis- ja ehitustööde hankeid. Osaled tellija esindajana ehitusprotsessis ja teostad omanikujärelevalvet ning korraldad ehitise vastuvõtukomisjoni tööd.

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on kõrgem ehitusalane haridus
  • oled töötanud vähemalt 3 aastat ehituse projektijuhina ja Sul on vähemalt 5-aastane kogemus omanikujärelevalve teostajana
  • oled enesekindel ja hea suhtleja
  • Sul on hea stressitaluvus
  • naudid liikuvat elustiili ja oled vajadusel valmis elama väljaspool Tallinna
  • valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • oskad kasutada MS Word, Exceli ja Project programme

  • vaheldusrikas ja väljakutsuv töö erinevates Eestimaa paikades
  • võimalus anda oma panus ainulaadsete tööstusehitiste loomisesse
  • võimalus kuuluda rahvusvahelisse meeskonda

Tööpakkumise number
#195829

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
12. mai 2010
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2010

CVKeskus.ee klient

Loome uue energia!

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia AS Kinnisvara on varahalduse, kinnisvara arenduse ja projektijuhtimise, turvateenuse, büroo- ja transporditeenuse osakonnast ning maateenuste grupist koosnev äriüksus, mis pakub Eesti Energia kontserni ettevõtjatele põhitegevust toetavaid teenuseid. Meie osakonna teeninduspiirkond hõlmab kogu Eestit.

Vaata rohkem