Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195829

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi töö eesmärgiks on ehituse omanikujärelevalve projektide juhtimine. Projektijuhina koostad projekteerimis- ja ehitustööde lähteülesandeid, prognoosid tööde eeldatavat maksumust ja paned kokku ajagraafikud. Viid läbi projekteerimis- ja ehitustööde hankeid. Osaled tellija esindajana ehitusprotsessis ja teostad omanikujärelevalvet ning korraldad ehitise vastuvõtukomisjoni tööd.

Ootused kandidaadile

  • Sul on kõrgem ehitusalane haridus
  • oled töötanud vähemalt 3 aastat ehituse projektijuhina ja Sul on vähemalt 5-aastane kogemus omanikujärelevalve teostajana
  • oled enesekindel ja hea suhtleja
  • Sul on hea stressitaluvus
  • naudid liikuvat elustiili ja oled vajadusel valmis elama väljaspool Tallinna
  • valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • oskad kasutada MS Word, Exceli ja Project programme

  • vaheldusrikas ja väljakutsuv töö erinevates Eestimaa paikades
  • võimalus anda oma panus ainulaadsete tööstusehitiste loomisesse
  • võimalus kuuluda rahvusvahelisse meeskonda

Tööpakkumise number
#195829