Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86586

Tööpakkumise number

86586

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on filmide tootmine, reklaamide valmistamine ja meelelahutus- ning turunduskommunikatsiooniürituste korraldamine eri keeltes.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab omama kogemusi ja õiget suhtumist töö tegemiseks. Ta peab oskama filme ja üritusi kasumlikult produtseerida. Peab valdama eesti, inglise ja vene või soome keelt. Olema tegija, kellel on säde silmis kui tööle tuleb!

Pakume raha, meelelahutust ja eneseteostust paindliku graafiku alusel. Töö on elustiil ja nauding!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
24. november 2006
Brutopalk:
Alates 16000 EEK kuus

Turismi meelelahutuse ja promotsioonifirma East Express otsib projektijuhti, kes suudab toota filme, reklaame ja üritusi rahvusvahelistele ja kohalikele klientidele.